En

Adatvédelmi koordinátor/menedzser

Budapest 2018. április 23.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Biztonsági Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

  • Adatkezelési nyilvántartások, adatkezelési tájékoztatók felügyelete
  • Közreműködés az adatvédelemmel összefüggő belső szabályzatok készítésében és folyamatok kialakításában
  • Részvétel az adatvédelmi hatásvizsgálat elkészítésében, valamint folyamatos felülvizsgálatában
  • Személyes adatok védelmével kapcsolatos szabályoknak történő megfelelés ellenőrzése
  • Szakmai dokumentációk adatvédelmi szempontú véleményezése, megszerkesztése, döntés előkészítés
  • Közreműködés adatvédelmi incidens bejelentésével, kivizsgálásával kapcsolatos feladatokban;
  • Adatkezelési műveletekben résztvevő munkavállalók e tárgykörben történő tudatosság-növelése és képzési anyag elkészítése.

Elvárások

  • Adatvédelmi/informatikai területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • Elemző és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség, megbízhatóság, lojalitás.

Előnyt jelent

  • Informatikai/műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet mellékelve a „hr@szerencsejatek.hu” címre „Adatvédelmi koordinátor/menedzser„ jeligére!

Jelentkezési határidő: 2018. április 23.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En