En

CRM elemző

Budapest 2017. április 04.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres CRM elemző munkakörbe.

  • meglévő ügyfélbázis átfogó elemzése, játékos szokások feltérképezése, megértése és ez alapján ügyfélértéket növelő aktivitások kialakításában való részvétel
  • játékos bázis szegmentációja és annak karbantartása
  • nyereményjátékokhoz, promóciókhoz kapcsolódó elemzések, kalkulációk, gazdaságossági számítások készítése
  • kampányok szervezésének támogatása: célcsoport meghatározás, monitorozás, kampányhatékonyság mérése
  • adatbányászati projektekben való közreműködés (feltáró elemzések készítése, prediktív modellek fejlesztése)
  • Részvétel az adattárházzal vagy kampánytámogató eszközökkel kapcsolatos projektekben
  • vezetői riportok, prezentációk készítése, döntés előkészítő elemzések összeállítása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • magas szintű statisztikai ismeretek
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű adatbázis-kezelési ismeretek (SQL, Access, Excel)
  • igényesség és precizitás az önállóan ellátandó feladatok terén
  • rugalmasság és csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent

  • elemzői területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • SPSS Modeler, SAS Miner vagy más adatbányászati szoftver ismerete
  • szerencsejátékok ismerete
  • fejlesztői gondolkodás

Jelentkezni elektronikusan lehet magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a hr@szerencsejatek.hu címre, „CRM elemző” jeligére!

Jelentkezési határidő: 2017. április 04.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En