En

CRM elemző

Budapest 2018. július 12.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelemi és Játékszervezési Igazgatósága CRM elemző munkatársat keres!

  • meglévő ügyfélbázis átfogó elemzése, játékos szokások feltérképezése, megértése és ez alapján ügyfélértéket növelő aktivitások kialakításában való részvétel
  • rendszeres és ad-hoc riportok készítése, automatizálása
  • nyereményjátékokhoz, promóciókhoz kapcsolódó elemzések, kalkulációk, gazdaságossági számítások készítése
  • kampányok szervezésének támogatása: célcsoport meghatározás, monitorozás, kampányhatékonyság mérése
  • adatbányászati projektekben való közreműködés (feltáró elemzések készítése, prediktív modellek fejlesztése)
  • részvétel az adattárházzal vagy kampánytámogató eszközökkel kapcsolatos projektekben
  • prezentációk készítése, döntés előkészítő elemzések összeállítása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (gazdasági, informatikai vagy természettudományos szakon)
  • magas szintű adatbázis-kezelési ismeretek (SQL, Access, Excel)
  • magas szintű statisztikai ismeretek
  • sportfogadás ismerte, érdeklődés a sportfogadás iránt
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • igényesség és precizitás az önállóan ellátandó feladatok terén
  • rugalmasság és csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent

  • elemzői területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • IBM Modeler, SAS Enterprise Guide vagy más adatbányászati szoftver ismerete
  • adatelemzésben releváns programozási ismeretek (SAS, PL/SQL stb.)
  • adatvezérelt kampánymenedzsment területén szerzett releváns tapasztalat
  • fejlesztői gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, értelmes, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet mellékelve a „hr@szerencsejatek.hu” címre „CRM elemző „ jeligére!

Jelentkezési határidő: 2018. július 12.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En