En

CRM menedzser sportfogadási területre

Budapest 2017. április 04.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. CRM/kampány menedzser munkatársat keresünk internetes sportfogadási területre.

  • ügyfélbázis monitorozása, játékos szokások feltérképezése
  • részvétel a játékosbázis szegmentációjában, kampány célcsoportok meghatározásában
  • Ügyfél elégedettséget, ügyfélértéket növelő aktivitások (nyereményjátékok, promóciók, kampányok) kidolgozása, megvalósítása
  • kampányok hatékonyságának javítása a kampányvisszamérések eredményei alapján
  • e-DM-ek összeállítása, játékosok számára történő kiküldése
  • vezetői riportok, prezentációk, elemzések készítése

Elvárások

  • minimum 2 év tapasztalat kampánymenedzsment / szegmens marketing / operatív CRM területén
  • sportfogadás alapos ismerete
  • felsőfokú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • jó kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete

Előnyt jelent

  • HTML programozási ismeretek
  • e-mail marketing területén szerzett tapasztalat
  • fejlesztői gondolkodás

Jelentkezni elektronikusan lehet magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a hr@szerencsejatek.hu címre, „CRM elemző_sportfogadásos” jeligére!

Jelentkezési határidő: 2017. április 04.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En