En

CSR menedzser

Budapest 2017. december 11.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Marketing és Kommunikációs Igazgatósága CSR menedzser munkatársat keres.

  • Aktív részvétel a társaság CSR stratégiájának kialakításában és végrehajtásában
  • Felelős játékszervezéssel, játékfüggőséggel kapcsolatos programok szervezése
  • Felelős foglalkoztatási, esélyegyenlőségi programok szervezése
  • Vállalati önkéntes programok koordinálása
  • Éves CSR jelentés elkészítése
  • Magyar és külföldi vállalatok jó gyakorlatainak figyelése, átültetése a társaság CSR programjába

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferált: közgazdasági vagy kommunikációs)
  • Releváns, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat, a CSR elméleti és gyakorlati ismerete
  • Angol tárgyalóképes szint
  • Nagyfokú szociális érzékenység
  • Kiváló íráskészség
  • Jó szervezőképesség
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktivitás

Előnyt jelent

  • Önkéntes programok szervezésében való jártasság
  • A CSR hazai területén működő szakmai szerveződések ismerete, aktív kapcsolat a terület képviselőivel

Munkavégzés helye: 1015 Bp., Csalogány u. 30-32.

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a hr@szerencsejatek.hu címre „CSR menedzser” jeligére!

Jelentkezési határidő: 2017. december 11.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En