En

HR menedzser

Budapest 2018. június 30.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Humánfejlesztési főosztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe: HR menedzser

  • HR folyamatok fejlesztése és működtetése
  • Támogatja a hatékony munkaerő-kiválasztást
  • Új munkatársak beilleszkedésének támogatása
  • Munkaköri leírások naprakészen tartása
  • Szervezetfejlesztés, motivációs rendszer támogatása
  • Részvétel belső szabályzatok elkészítésében
  • Kilépő interjú rendszerének működtetése
  • Kapcsolattartás és szakmai együttműködés a társterületekkel

Elvárások

  • Felsőfokú HR vagy egyéb releváns gazdasági végzettség
  • HR (toborzás-kiválasztás, szervezetfejlesztés) területen szerzett minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magas fokú problémamegoldó képesség és proaktivitás
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség
  • Rugalmasság és csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent

  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • HR szoftverek használatában szerzett gyakorlat
  • Nagyvállalati munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet mellékelve a „hr@szerencsejatek.hu” címre „HR menedzser„ jeligére!

Jelentkezési határidő: 2018. június 30.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En