En

Interaktív értékesítési menedzser

Budapest 2018. május 31.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelemfejlesztési Központja jelenlegi és jövőbeli termékeinek értékesítéséhez keres hozzáértő szakembert. Feladata az online kereskedelmi felületekhez (weboldalak, alkalmazások) kapcsolódó értékesítési tevékenység támogatása, új értékesítési ötletek, megfogalmazása, feldolgozása és kiértékelése, az affiliate típusú együttműködések menedzselése, továbbá új e-kereskedelmi együttműködési lehetőségek feltárása és megvalósítása.

  • Új e-kereskedelmi együttműködési lehetőségeket tár fel és valósít meg a külső partnerekkel együttműködésben (barter megállapodások, co-promóciók, mobil app fejlesztés stb.)
  • Új értékesítési ötleteket fogalmaz meg, dolgoz fel, értékel ki
  • Üzleti specifikációt készít, melyben fejlesztési javaslatokat tesz a weboldalak, alkalmazások, hirdetési megoldások stb. vonatkozásában
  • Menedzseli az affiliate típusú együttműködéseket, kezeli a sajátfejlesztésű hirdetés-kiszolgáló rendszert
  • Felméri, értékeli és nyomon követi az online kereskedelmi felületek teljesítményét; KPI-okat jelöl ki, konverziós pontokat azonosít be a webanalitikai csapattal együttműködésben
  • Konkrét javaslatokat tesz az e-kereskedelmi mérőszámok, a konverziós ráták javítására
  • Tesztelési feladatokat lát el (weboldalak, alkalmazások stb.), javaslatait visszacsatolja
  • Kapcsolatot tart a házon belüli üzleti területekkel és a külső partnerekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat online értékesítési vagy marketing területen
  • Az internetes kereskedelem alapjainak és eszközeinek magabiztos ismerete (Google Analytics, KPIs, ROI, affiliate stb.)
  • Office szoftverek magabiztos használata
  • Célorientáltság, kreatív gondolkodás, analitikus szemlélet, pro-aktivitás, önálló munkavégzés képessége
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Affiliate együttműködésben, illetve website-okon, webshop-okon, alkalmazásokon keresztül történő értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati környezetben vagy all-service ügynökségnél szerzett internetes kereskedelemmel kapcsolatos munkatapasztalat
  • Post Affiliate Pro, Visual Website Optimizer vagy egyéb webanalitikai eszköz használatában való jártasság
  • Online kereskedelmi és fejlesztési trendek ismerete, digitális affinitás
  • Feladatkezelő rendszerek ismerete (JIRA)
  • Sport szeretete és sportfogadás ismerete (Tippmix, Tippmixpro)

Amit kínálunk

  • Izgalmas, értelmes, felelősségteljes feladatok
  • Magyarország legnépszerűbb játékai, nagy kampányok, nagy partnerek
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet mellékelve a „hr@szerencsejatek.hu” címre „Interaktív értékesítési menedzser „ jeligére!

Jelentkezési határidő: 2018. május 31.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En