En

Interaktív projekt menedzser

Budapest 2017. december 11.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Marketing és Kommunikációs Igazgatósága interaktív projekt menedzser munkatársat keres.

  • A Szerencsejáték Zrt. internetes oldalainak tartalmi megjelenéséről, kialakításáról, üzemeltetéséről és felügyeletéről való gondoskodás
  • A vállalat honlapjának arculati kialakítása és felügyelete
  • A társaság honlapjának üzemeltetési szabályzatában előírt feladatok betartása
  • Részvétel az egyéb, a vállalathoz tartozó weboldalak arculati kialakításában és üzemeltetésében
  • A társaság közösségi média felületeinek folyamatos tartalommal való megtöltése, felügyelete

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns, minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű informatikai ismeretek (MS Office, internet, honlapszerkesztés, közösségi média, photoshop jártasság)
  • Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, csapatszellem
  • Pontosság, alaposság
  • Stratégiai gondolkodás, elemző készség, proaktivitás
  • Nagyfokú önállóság
  • Kreativitás
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete

Előnyt jelent

  • Honlapszerkesztői, fejlesztői tapasztalat
  • További idegen nyelv(ek) ismerete

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a hr@szerencsejatek.hu címre „Interaktív projekt menedzser” jeligére!

Jelentkezési határidő: 2017. december 11.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En