En

IT biztonsági menedzser

Budapest 2017. január 31.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Biztonsági Igazgatósága munkatársat keres budapesti irodájába IT biztonsági menedzser munkakörbe.

  • Vállalat IT rendszereinek audit logjainak elemzése
  • IT fejlesztések biztonsági vizsgálata
  • Sérülékenység vizsgálatok elvégzése
  • Külső auditok koordinálása, menedzselése
  • Dokumentációs támogatás nyújtás az informatikai rendszerekre vonatkozóan
  • Informatikai problémák megoldása helyszínen vagy távmenedzsmenten keresztül
  • A működésfolytonossági és katasztrófa elhárítási terv, valamint a kapcsolódó anyagok folyamatos naprakészen tartása.
  • IT fejlesztési projektekben való aktív részvétel, kapcsolattartás a projektben érintett szakterületekkel
  • Együttműködés, kapcsolattartás az IT biztonsági osztály munkatársaival
  • Változások követése, dokumentálás, nyilvántartások naprakészen tartása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Pályakezdő, illetve maximálisan 1-3 év releváns szakmai tapasztalat IT biztonsági területen
  • UNIX/LINUX & Windows általános ismerete
  • Hálózati biztonsági zónák ismerete, tűzfalak és más biztonsági technikák
  • Nessus, Acunetix sérülékenység vizsgáló rendszerek ismertsége, jártasság
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, komplex problémák átlátása, összefüggések gyors átlátása
  • Kiváló kommunikációs készség, megbízhatóság, lojalitás

Előnyt jelent

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • CISA, CISM, egyéb IT biztonságtechnikai vizsgák megléte
  • ISO 27001 szabvány szerinti információbiztonság ismerete
  • Ismeretek a felhő-technológiákban
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Szerencsejátékok ismerete

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a hr@szerencsejatek.hu címre „IT biztonsági menedzser” jeligére!

Jelentkezési határidő: 2017. január 31.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En