En

Logisztikai koordinátor

Budapest 2018. április 30.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Logisztikai Osztálya munkatársat keres Logisztikai koordinátor munkakörbe:

  • A Logisztikai Osztály működéséhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • félautomata komissiózó rendszeren történő munkavégzés
  • közreműködés a komissiózás fizikai és informatikai előkészítésében
  • értékesítőhálózattal történő kapcsolattartás

Elvárások

  • minimum érettségi
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret és gyakorlat
  • Microsoft Office magabiztos használata
  • csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • logisztikai végzettség
  • logisztikai területen szerzett szakmai gyakorlat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Munkaviszony:

Határozatlan idejű, részmunkaidő (6 órás)

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet mellékelve a „hr@szerencsejatek.hu” címre „Logisztika koordinátor – részmunkaidő „  jeligére!

Jelentkezési határidő: 2018. április 30.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En