En

Lottózói eladó

Nagykanizsa 2017. május 02.

Feladatai

Szerencsejáték Zrt. Pécsi Értékesítési Régiója Nagykanizsai lottózójába munkatársat keres helyettes eladói munkakörbe, heti 30 órás munkaidőben, egyenlőtlen munkaidő beosztással, Zala megye területén változó munkahelyre.

  • a Szerencsejáték Zrt által forgalmazott játékok/fogadások, a kaparós sorsjegyek és egyéb termékek értékesítése,
  • eladásösztönző központi és helyi akciók népszerűsítése,
  • a Felelős Játékszervezéssel összefüggő kereskedelmi gyakorlat alkalmazása

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság és mobilitás
  • erkölcsi fedhetetlenség
  • vásárlóorientált, kulturált, udvarias eladói szemlélet

Előnyt jelent

  • kereskedelmi végzettség,
  • értékesítési gyakorlat,
  • nagykanizsai lakcím,
  • terminálkezelői vizsga

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzot és motivációs levelet 2017. május 02-ig a következő elérhetőségeken várunk:

Szerencsejáték Zrt Pécsi Értékesítési Régió 7621 Pécs, Irgalmasok u. 10.

vagy

E-mail cím: fekete.edit@szerencsejatek.hu

Jelentkezési határidő: 2017. május 02.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En