En

Lottózói eladó

Vác 2018. január 28.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Észak –dunántúli Értékesítési Régiója váci lottózójába munkatársat keres lottózó eladói munkakörbe, egyenlőtlen munkaidő beosztással, heti 20 órás munkaidőbe, határozott időtartamra, Pest megye területén változó munkahelyre. A foglalkoztatás heti óraszáma az eladói készségek és fogadói igények függvényében változhat, akár heti 40 órás munkaidőre is.

  • értékesíti a Szerencsejáték Zrt. által forgalmazott játékokat/fogadásokat, a kaparós sorsjegyeket és egyéb termékeket,
  • népszerűsíti az eladásösztönző központi és helyi akciókat,
  • ellátja a Felelős Játékszervezéssel összefüggő kereskedelmi feladatokat

Elvárások

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • értékesítési gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság és mobilitás
  • erkölcsi feddhetetlenség
  • vásárlóorientált, kulturált, udvarias eladói szemlélet

Előnyt jelent

  • kereskedelmi végzettség
  • váci, vagy ahhoz közeli lakhely
  • terminál kezelői vizsga
  • B kategóriás jogosítvány, személygépkocsi és vezetési gyakorlat
  • sportismeret
  • informatikai eszközök készségszintű kezelése

Amit kínálunk:

  • nyitott, segítőkész csapat
  • versenyképes jövedelem

Szakmai önéletrajzot és motivációs levelet magyar nyelven, 2018. január 28-ig ”Vác - eladó", megjelöléssel a következő elérhetőségeken várjuk: pakocs.timea@szerencsejatek.hu

Jelentkezési határidő: 2018. január 28.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En