En

Lottózói eladó

Szekszárd 2018. május 29.

Feladatai

Szerencsejáték Zrt. Pécsi Értékesítési Régiója Szekszárdi lottózójába munkatársat keres részmunkaidős (heti 20 óra) lottózói eladó munkakörbe, egyenlőtlen munkaidő beosztással, határozott időre.

  • a Szerencsejáték Zrt által forgalmazott játékok/fogadások, a kaparós sorsjegyek és egyéb termékek értékesítése,
  • eladásösztönző központi és helyi akciók népszerűsítése,
  • a Felelős Játékszervezéssel összefüggő kereskedelmi gyakorlat alkalmazása.

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • értékesítési gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság és mobilitás
  • erkölcsi feddhetetlenség
  • vásárlóorientált, kulturált, udvarias eladói szemlélet

Előnyt jelent

  • kereskedelmi végzettség,
  • szekszárdi lakcím,
  • terminálkezelői vizsga

Amit kínálunk:

  • stabil munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • belső szakmai tréningek

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzot és motivációs levelet 2018. május 29-ig a következő elérhetőségeken várunk:

Szerencsejáték Zrt Pécsi Értékesítési Régió 7621 Pécs, Irgalmasok u. 10.

Jelentkezési határidő: 2018. május 29.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En