En

Lottózói eladó

Tatabánya 2018. július 29.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Észak–dunántúli Értékesítési Régiója tatabányai lottózójába munkatársakat keres lottózó eladói munkakörbe.

  • értékesíti a Szerencsejáték Zrt. által forgalmazott játékokat/fogadásokat, a kaparós sorsjegyeket és egyéb termékeket,
  • játékosok tájékoztatása a játékainkról, választásainak segítése ajánlással és árukapcsolási javaslattal,
  • népszerűsíti az eladásösztönző központi és helyi akciókat,
  • ellátja a Felelős Játékszervezéssel összefüggő kereskedelmi feladatokat,
  • elvégzi a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatokat,
  • felmerülő problémák megoldása érdekében kapcsolatot tart a társosztályokkal.

Elvárások

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • értékesítési gyakorlat
  • jó kommunikációs és meggyőző készség, vásárlóorientált, kulturált, udvarias eladói szemlélet
  • problémamegoldó képesség
  • precíz, megbízható és felelősségteljes önálló munkavégzés
  • csapatmunka
  • rugalmasság és mobilitás
  • erkölcsi feddhetetlenség
  • változó munkarendben történő munkavégzés (hétvégén is !)

Előnyt jelent

  • kereskedelmi végzettség
  • tatabányai vagy ahhoz közeli lakhely
  • terminál kezelői vizsga
  • sporttal és sportfogadással kapcsolatos ismeretek
  • informatikai eszközök készségszintű kezelése
  • B kategóriás jogosítvány, személygépkocsi és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • részmunkaidős foglalkoztatás, de a foglalkoztatás heti óraszáma az eladói készségek és fogadói igények függvényében változhat, akár heti 40 órás munkaidőre is
  • határozott idejű munkaszerződés
  • versenyképes jövedelem valamint széleskörű cafeteria juttatások
  • folyamatos szakmai fejlődés, képzés
  • nyitott, segítőkész csapat
  • kiszámítható nagyvállalati háttér és a munkavégzéshez szükséges kulturált körülmények
  • munkába járás költségtérítés a vonatkozó jogszabályok alapján

Ha szeretne csapatban dolgozni és emberekkel foglalkozni valamint fejlődni és egy dinamikus fejlődés részese lenni fényképes szakmai önéletrajzát, ”TATABÁNYA-eladó", megjelöléssel a következő elérhetőségen várjuk:

E-mail cím: hreder@szerencsejatek.hu

Jelentkezési határidő: 2018. július 29.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En