En

Lottózói eladót keresünk

Esztergom 2017. október 15.

Feladatai

  • A Szerencsejáték Zrt. esztergomi lottózójába részmunkaidős munkatársat keres ELADÓ munkakörbe (heti 20 órás munkaidő, határozatlan időtartam, változó munkahely).
  • A foglalkoztatás heti óraszáma az eladói készségek és fogadói igények függvényében változhat, akár heti 40 órás munkaidőre is.

Elvárások

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • értékesítési gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság és mobilitás
  • erkölcsi feddhetetlenség
  • vásárlóorientált, kulturált, udvarias eladói szemlélet

Előnyt jelent

  • esztergomi, vagy ahhoz közeli lakhely
  • terminálkezelői vizsga
  • személygépkocsi és „B” kategóriás jogosítvány
  • sportismeret
  • informatikai eszközök készségszintű kezelése

Fényképes önéletrajzát a következő címre várjuk:

nagybalsi.annamaria@szerencsejatek.hu

„ESZTERGOM - Eladó”

Jelentkezési határidő: 2017. október 15.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En