En

Lottózói eladót keresünk

Szombathely 2017. november 05.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Pécsi Értékesítési Régiója Szombathelyi lottózójába munkatársat keres részmunkaidős (heti 35 óra) lottózói eladó munkakörbe, egyenlőtlen munkaidő beosztással, Vas megye területén, határozott időre.

  • a Szerencsejáték Zrt. által forgalmazott játékok/fogadások, a kaparós sorsjegyek és egyéb termékek értékesítése,
  • eladásösztönző központi és helyi akciók népszerűsítése,
  • a Felelős Játékszervezéssel összefüggő kereskedelmi gyakorlat alkalmazása.

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi),
  • értékesítési gyakorlat,
  • jó kommunikációs készség,
  • rugalmasság és mobilitás,
  • erkölcsi feddhetetlenség,
  • vásárlóorientált, kulturált, udvarias eladói szemlélet

Előnyt jelent

  • kereskedelmi végzettség,
  • szombathelyi lakcím,
  • terminálkezelői vizsga

Amit kínálunk:

  • stabil munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • belső szakmai tréningek

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzot és motivációs levelet 2017. november 5-éig a következő elérhetőségeken várunk:

Jelentkezési határidő: 2017. november 05.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En