En

Műszaki üzemeltetési menedzser/koordinátor

Budapest 2017. április 28.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Beruházási és Üzemeltetési Főosztálya munkatársat keres műszaki üzemeltetési menedzser/koordinátor munkakörbe.

  • Budapesti Értékesítési Régióhoz tartozó lottózók és egyéb objektumok a napi műszaki üzemeltetési, javítási és karbantartási, állagmegóvási feladatok koordinálása, ellenőrzése, ezek teljes körű adminisztrációja, ennek keretében:
  • az objektumok és eszközök műszaki állapotának időszakos felülvizsgálata, az ezekkel kapcsolatos nyilvántartások aktualizálása;
  • a villamos biztonságtechnikai felülvizsgálatok elvégeztetése;
  • a biztosítási események ügyintézése;
  • a hulladékgazdálkodási feladatok elvégzése;
  • vagyongazdálkodási feladatokban (üzembe helyezés, selejtezés, értékesítés, leltár) való részvétel;
  • A beruházási projektek menedzselése, ellenőrzése, műszaki ellenőri feladatok ellátása, projektekhez kapcsolódó adminisztrációk ellátása;
  • Kapcsolattatás a hatósági szervekkel, külső szolgáltatókkal és az érintett belső szervezeti egységekkel

Elvárások

  • Építész technikusi végzettség;
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Érvényes műszaki ellenőri jogosultság;
  • Microsoft Office erős felhasználói ismerete;
  • Kiemelkedő kommunikációs és probléma megoldási készség;
  • Precíz, a részletekre figyelő, önálló munkavégzés;
  • Nagyfokú rugalmasság;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Előnyt jelent

  • Építő-, építészmérnöki diploma
  • ArchiCad/AutoCad szoftver ismerete
  • TERC költségvetés-készítő szoftver ismerete

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a hr@szerencsejatek.hu címre „műszaki üzemeltetési menedzser/koordinátor” jeligére!

FONTOS! Felhívjuk a Tisztelt Pályázók figyelmét, hogy elektronikus benyújtás esetén MINDEN csatolandó dokumentumot egyszerre kérünk benyújtani.

A beküldött dokumentumok pótlására, kiegészítésére postai úton/személyesen nincs lehetőség és csak a hiánytalan dokumentációt tekintjük érvényesnek.

Jelentkezési határidő: 2017. április 28.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En