En

Okleveles épületgépész mérnök

Budapest 2018. április 30.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Beruházási és Üzemeltetési Főosztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Okleveles épületgépész mérnök

Munkatársunk feladatkörébe tartozik a Szerencsejáték Zrt. tulajdonában, üzemeltetésében lévő irodaházak és lottózók, valamint egyéb ingatlanok felújításához és karbantartásához kapcsolódóan:

  • önálló épületgépészeti tervezés
  • tervegyeztetések szervezése és lebonyolítása
  • engedélyezési tervek készítése és ügyintézői kapcsolattartás
  • lottózói és egyéb ingatlan-felújítások koordinálása
  • szakági tervezők koordinálása
  • kivitelezések műszaki ellenőrzése
  • épületgépészeti berendezések üzemeltetése
  • energiaszolgáltatási szerződések kezelése
  • kapcsolattartás a társigazgatóságokkal
  • számlák teljesítési igazolása.

Elvárások

  • okleveles épületgépész mérnöki végzettség
  • mérnökkamarai tagság és épületgépész tervezői jogosultság
  • számítógépes ismeret (MS Office, AutoCAD 2018 tervező program, Bausoft WinWatt / CHMBau méretező program, Lindab CADVent 7.0 légtechnikai tervező program)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • önálló munkavégzés, kreativitás
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • határozottság.

Előnyt jelent

• legalább 5 éves szakmai tapasztalat

• műszaki ellenőri jogosultság

• a meghatározott feladatokhoz kapcsolódó további szakmai végzettség, képzettség.

Jelentkezni lehet írásban: szakmai önéletrajzot, motivációs levelet mellékelve a „hr@szerencsejatek.hu” címre „OKLEVELES ÉPÜLETGÉPÉSZ MÉRNÖK” jeligére!

Jelentkezési határidő: 2018. április 30.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En