En

Raktárkezelő (részmunkaidő)

Budapest 2018. augusztus 20.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Logisztikai Osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Raktárkezelő (részmunkaidő)

  • Félautomata komissiózó rendszeren történő munkavégzés
  • Közreműködés a komissiózás fizikai és informatikai előkészítésében
  • Folyamatos egyeztetés az értékesítő hálózattal anyagszükségletük biztosítása érdekében
  • A Logisztikai Osztály működéséhez kapcsolódó adminisztrációs és anyagmozgatási feladatok ellátása, dokumentumkezelés

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret és gyakorlat
  • Microsoft Office programok magabiztos használata
  • csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó és koordinációs készség, pontosság, fokozott terhelhetőség

Előnyt jelent

  • logisztikai végzettség
  • logisztikai területen szerzett szakmai gyakorlat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, nagyvállalati környezet
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Munkaviszony:

  • Határozatlan idejű, részmunkaidő (6 órás)

Jelentkezni lehet írásban a szakmai önéletrajzot mellékelve a „hr@szerencsejatek.hu címre „Raktárkezelő – részmunkaidő „ jeligére!

Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 20.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En