En

Sitebuilder – JavaScript fejlesztő (Ügyfélélmény fejlesztő menedzser)

Budapest 2018. május 31.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelemfejlesztési és Interaktív Értékesítési Központjába keres - a jelenlegi és jövőbeli termékeinek online piacra viteléhez Sitebuilder-JavaScript fejlesztőt. Feladata az online kereskedelemhez kapcsolódó különböző funkcionális területek egységes dizájnjának meghatározása és megvalósítása. Egységesíti az internetes értékesítési platformok, kreatív koncepciók, internetes kereskedelmi promóciók, website-ok, webshop-ok, mobil és közösségi alkalmazások, email sablonok, bannerek, kommunikációs és kereskedelmi hirdetések dizájnját, segíti a specifikációk elkészítését, és részt vesz a kereskedelmi projektek végrehajtásában. Elkészíti a kreatív koncepciók lokalizációját, mutációit.

  • HTML-bannerek fejlesztése és lokalizációja
  • Aloldalak tervezése és elkészítése
  • Prototípusok készítése
  • Előkészíti az egységes internetes kereskedelmi platformok és eszközök kialakítását
  • Specifikálja és felügyeli az internetes promóciók, website-ok, mobil és közösségi alkalmazások, e-dm sablonok kialakítását, piacra vitelét
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, ügynökségekkel
  • Új fejlesztési ötletek, ügyfél észrevételek feldolgozása, értékelése
  • Tartalom-menedzsment.

Elvárások

  • legalább 4 éves szakmai tapasztalat
  • JS, HTML, CSS magabiztos használata
  • Verziókezelő rendszer használata (pl. git)
  • Ügyfélközpontú, friss, online szemléletmód
  • Mobil, online és technológiai trendek szenvedélyes követése
  • Üzleti és fejlesztői gondolkodásmód
  • Lényegre törő, kifogástalan kommunikáció szóban és írásban
  • Rendkívüli igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Pontos, megbízható munkavégzés, az új ismeretekre való nyitottság, rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • Gyors és folyamatos tanulás
  • Angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Axure RP ismerete
  • Széleskörű ismeretek kreatív ügynökségi vagy nagyvállalati közegben
  • Website-ok, webshop-ok, alkalmazások, online hirdetések megvalósítása
  • Konverzióoptimalizáláshoz szükséges eszköztárral szerzett tapasztalat
  • Strukturált, komplex gondolkodás és jó rendszerező készség
  • Kreatív, inspiráló személyiség
  • Felsőfokú végzettség
  • Feladatkezelő rendszerek ismerete (JIRA).

Amit kínálunk

  • Izgalmas, értelmes, felelősségteljes feladatok
  • Magyarország legnépszerűbb játékai, nagy kampányok, nagy partnerek
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet, online portfólió elérhetőséget mellékelve a „hr@szerencsejatek.hu” címre „Sitebuilder- JavaScript fejlesztő„  jeligére!

Jelentkezési határidő: 2018. május 31.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En