En

Szenior CRM menedzser

Budapest 2017. december 22.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. (online és lottózói) szerencsejátékok értékesítését támogató területre szenior CRM menedzser munkatársat keres.

  • 3-4 fős kampánymenedzsment csapat feladatainak összefogása, irányítása
  • CRM stratégia kialakításában és végrehajtásában való aktív részvétel
  • játékosbázis aktivitásának fenntartása, lemorzsolódásának csökkentése célcsoportra optimalizált kampányok és ajánlatok révén
  • CRM rendszer továbbfejlesztésében való aktív részvétel
  • kampányok hatékonyságának javítása a kampányvisszamérések eredményei alapján
  • vezetői riportok, prezentációk készítése

Elvárások

  • minimum 5 év tapasztalat kampánymenedzsment / szegmens marketing / operatív CRM területén
  • felsőfokú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • jó kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • pontos, megbízható munkavégzés
  • rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete

Előnyt jelent

  • vezetői tapasztalat
  • szerencsejáték piac alapos ismerete
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • HTML szerkesztési alapismeretek
  • üzleti oldali fejlesztés menedzsment tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bércsomag
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos szervezet
  • Stabil munkahely
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre

Jelentkezni lehet elektronikusan önéletrajzzal, a motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a hr@szerencsejatek.hu címre.

Jelentkezési határidő: 2017. december 22.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En