En

UI tervező grafikus (Ügyfélélmény fejlesztő menedzser)

Budapest 2018. május 31.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelemfejlesztési és Interaktív Értékesítési Központjába keres - a jelenlegi és jövőbeli termékeinek online piacra viteléhez UI tervező grafikust. Feladata az online kereskedelemhez kapcsolódó különböző funkcionális területek egységes dizájnjának meghatározása és megvalósítása. Egységesíti az internetes értékesítési platformok, kreatív koncepciók, internetes kereskedelmi promóciók, website-ok, webshop-ok, mobil és közösségi alkalmazások, email sablonok, bannerek, kommunikációs és kereskedelmi hirdetések dizájnját, segíti a specifikációk elkészítését, és részt vesz a kereskedelmi projektek végrehajtásában. Elkészíti a kreatív koncepciók lokalizációját, mutációit.

  • Honlapok, aloldalak, alkalmazások tervezése és elkészítése
  • Promóciók grafikai elemeinek elkészítése
  • Egységes termékdizájn részstratégia meghatározása
  • Előkészíti az egységes internetes kereskedelmi platformok és eszközök kialakítását
  • Specifikálja és felügyeli a kreatív koncepciók, internetes promóciók, website-ok, mobil és közösségi alkalmazások, e-dm sablonok kialakítását, piacra vitelét
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, ügynökségekkel

Elvárások

  • legalább 4 éves UI-tervező szakmai tapasztalat
  • Photoshop, Illustrator magabiztos használata
  • Szépérzék, stílusérzék
  • Ügyfélközpontú, friss, online szemléletmód
  • Mobil, online és technológiai trendek szenvedélyes követése
  • Üzleti és fejlesztői gondolkodásmód
  • Lényegre törő, kifogástalan kommunikáció szóban és írásban
  • Rendkívüli igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Pontos, megbízható munkavégzés, az új ismeretekre való nyitottság, rugalmasság és csapatban való munkavégzés
  • Gyors és folyamatos tanulás
  • Angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Strukturált, komplex gondolkodás és jó rendszerező készség
  • Tapasztalat fenntartható design system kialakításában
  • Website-ok, webshop-ok, alkalmazások, online hirdetések tervezése
  • Széleskörű ismeretek kreatív ügynökségi vagy nagyvállalati közegben
  • UX-es szemlélet
  • Axure RP ismerete
  • Affinity Designer ismerete
  • animációk készítésében szerzett tapasztalat
  • Kreatív, inspiráló személyiség
  • HTML, CSS, Javascript ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Feladatkezelő rendszerek ismerete (JIRA).

Amit kínálunk

  • Izgalmas, értelmes, felelősségteljes feladatok
  • Magyarország legnépszerűbb játékai, nagy kampányok, nagy partnerek
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet, online portfólió elérhetőséget mellékelve a „hr@szerencsejatek.hu” címre „UI tervező grafikus„  jeligére!

Jelentkezési határidő: 2018. május 31.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En