En

Üzletfejlesztési menedzser

Budapest 2017. szeptember 15.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. a Kereskedelemfejlesztési és Interaktív Értékesítési Központjának üzletfejlesztési csoportja keres jövőbeli üzleti megoldásainak előkészítéséhez Üzletfejlesztési menedzsert.

  • Hazai és nemzetközi iparágon belüli és kívüli innovációs lehetőségek összegyűjtése, specifikálása, rangsorolása
  • Cégen belüli szakterületi igények összegyűjtése, specifikálása, rangsorolása
  • Új termékekre, csatornákra, üzleti megoldásokra vonatkozó üzleti koncepciók kidolgozása, bevezetésre való előkészítése,
  • megvalósíthatósági tanulmányok készítése (nemzetközi, hazai piac elemzése, piacraviteli szempontok vizsgálata, gazdaságossági számítások, stb.)
  • projekt dokumentáció és ütemterv készítése, státusz riportok készítése
  • bevezetés támogatása
  • A vállalaton belüli hatékonyságnövelési igények összegyűjtése, rangsorolása
  • Működést segítő módszertanok és szoftverek kiválasztása, bevezetése, használata
  • Működésfejlesztési projektekben való részvétel és adott esetben koordináció
  • Kapcsolattartás az üzleti és informatikai területekkel, beszállítókkal, fejlesztőkkel

Elvárások

  • Digitális területen szerzett tapasztalat (e-kereskedelem, ügynökség vagy nagyvállalat)
  • Gyakorlat döntés előkészítő javaslatok/tanulmányok kidolgozásában és a piacra vitelének teljes körű előkészítésében
  • Gyakorlatias üzleti, komplex gondolkodásmód
  • Ügyfél és emberközpontú megközelítés
  • Projektmenedzsment ismeretek (módszertanok, szoftverek: Atlassian Jira, MS Project)
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Pontos, megbízható munkavégzés és igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Csapatmunka szeretete
  • Középfokú angol nyelvtudás, főként írásban
  • Egyetemi gazdasági és/vagy műszaki végzettség

Előnyt jelent

  • Nemzetközi digitális sportfogadási és szerencsejáték piac ismerete
  • Szenvedélyes érdeklődés a technológiai trendek iránt
  • Igény a proaktív tanulásra és a megszerzett tudás megosztására
  • Website-ok, webshop-ok, mobilalkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Digitális kereskedelmi és üzleti módszerek és szoftvertermékek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Ezt nyújtjuk cserébe:

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Inspiráló és motiváló csapat
  • Innovatív új termék vagy szolgáltatás bevezetésében való részvétel
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzési lehetőségek
  • Stabil, megbízható, ember központú cég

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a hr@szerencsejatek.hu címre „üzletfejlesztési menedzser" jeligére!

Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 15.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En