En

Vezető értékesítést támogató tréner

Budapest 2018. július 15.

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelmi és Játékszervezési Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Vezető értékesítést támogató tréner

  • kereskedelmi tréningek tematikájának kialakítása/megújítása
  • egymásra épülő tréning modulok kialakítása/megújítása
  • értékesítést támogató tréningek szupervíziója
  • belső trénerek felügyelete/támogatása/koordinálása
  • belső trénerek és coach-ok képzése a KSZO-val együttműködve
  • coaching programok kialakítása, lebonyolítása, módszertan felülvizsgálata/megújítása
  • kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel illetve szervezeten kívüli cégekkel

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • kereskedelmi tréningek kidolgozásában, illetve tréning-programok irányításában szerzett tapasztalat
  • nagyvállalati környezetben szerzett gyakorlat, rutin
  • tréning, coachning skillek
  • kimagasló kommunikációs és prezentációs képesség
  • erős motivációs képesség
  • nagyfokú kooperációs képesség
  • felhasználói PC-skills
  • országon belül történő utazások (tréning-látogatások) felvállalása (saját gépkocsi nem feltétel)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hr@szerencsejatek.hu címen lehet, „Vezető értékesítést támogató tréner” jeligével!

Jelentkezési határidő: 2018. július 15.

Online jelentkezés

tallózás
tallózás
Köszönjük, jelentkezését megkaptuk!

Kollégánk e-mailben fogja értesíteni!

En