Beruházási menedzser

Munkavégzés helye: Budapest

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

Magyarország egyik vezető állami vállalata, a Szerencsejáték Zrt. „Beruházási menedzsert” keres Beruházási és Üzemeltetési területére.

Feladatok

Munkatársunk feladatkörébe tartozik a Szerencsejáték Zrt. tulajdonában és üzemeltetésében lévő irodaházak és lottózók és egyéb ingatlanok beruházási feladatai kapcsán:

  • az ingatlan beruházásokhoz kapcsolódó pályázati és ajánlattételi eljárások teljes körű lebonyolítása
  • kivitelezési, bérleti, adásvételi szerződések és beszerzési megrendelések elkészítése
  • a Társaság ingatlan-nyilvántartásának naprakészen tartása
  • ingatlanhasznosítások előkészítése, lebonyolítása
  • ingatlanforgalmazások értékbecsléseinek megrendelése
  • kivitelezői partnerkörrel, továbbá a bérbeadókkal, tulajdonosokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeret (MS Office alkalmazás készség szintű ismerete)
  • Önálló munkavégzés, kreativitás
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • Határozottság
  • Együttműködési készség

Előnyt jelent:

  • a meghatározott feladatokhoz kapcsolódó szakmai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Munkavégzés helye

  • Budapest, országos hatáskörrel

Amit nyújtunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, összetartó csapat

Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 21.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek