Edzők Ligája termékmenedzser

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelemfejlesztési Központjába keres online fantázia sport termékének piacraviteli feladatainak ellátására termékmenedzser munkatársat.

  • Az Edzők Ligája játékhoz kapcsolódó promóciók, kutatások és kommunikáció piacra vitelének általános koordinációja
  • Szakmai és üzleti briefek elkészítése
  • Piacraviteli terv előkészítése (promóció, kommunikáció, kreatív, kutatás, ügyfélélmény)
  • Nyereményjátékok, promóciók tervezése
  • Értékesítés támogatása, konverzió optimalizáció, termékfejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Kommunikációs és edukációs kampányok kidolgozása
  • Piacravitelhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (szabályzatok, utasítások, beszámolók készítése)
  • Nemzetközi piac nyomon követése, ehhez kapcsolódó elemzések készítése és javasolt potenciális termékfejlesztési javaslatok megfogalmazása

Elvárásaink

  • Minimum 1 év marketing vagy termékmenedzsment területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Értékesítés fókuszú szemléletmód
  • Kiváló együttműködési készség, csapatmunka, projekt jellegű működés támogatása
  • Márkakommunikációs kampányok szervezésében szerzett tapasztalat
  • Online marketing és kommunikációs trendek ismerete
  • Kreatív és proaktív személyiség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelenthet

  • Meghatározó piaci jelenléttel bíró márka menedzselésében szerzett tapasztalat (ügyfél vagy ügynökség oldali)
  • Online kereskedelmi és fejlesztési trendek ismerete
  • Digitális hirdetési és értékesítési megoldások széleskörű ismerete
  • Feladatkezelő rendszerek ismerete (JIRA, Confluence)
  • Piackutatásokban szerzett tapasztalat
  • Hazai és nemzetközi szerencsejáték piac ismerete
  • Sportszeretet, sportfogadás ismerete

Ezt nyújtjuk cserébe

  • Izgalmas, értelmes, felelősségteljes feladatok
  • Magyarország legnépszerűbb játékai, nagy kampányok, nagy partnerek
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, de összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Ha szeretnél csatlakozni

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet, az online portfólió elérhetőségét mellékelve a pozíció pontos megjelölésével:
hr@szerencsejatek.hu címen!

Jelentkezési határidő: 2019. március 10.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hr@szerencsejatek.hu címen lehet, „Edzők Ligája termékmenedzser” jeligével!

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek