Folyamatszervező

Munkavégzés helye: Budapest

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe:  „Folyamatszervező”

Feladatok:

  • A vállalat informatikai rendszereit érintő folyamatok felmérése, a folyamatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése és napra készen tartása
  • Üzleti területek folyamatainak felmérése, dokumentálása
  • Az Informatikai Igazgatóság belső folyamatainak dokumentálása és nyomon követése
  • A folyamatok hatékonyságának és a szolgáltatások minőségének fejlesztése
  • Az Informatikai Igazgatóság Folyamatkatalógusának napra készen tartása
  • Fejlesztési projektek támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyamatorientált és analitikus gondolkodás
  • Összefüggés-rendszer értelmezése
  • Folyamat-ábra készítésében való jártasság
  • Támogatási és együttműködési hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs képesség, jó kapcsolatteremtési készség
  • BPMN tapasztalat
  • Igényes, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • Lean/SixSigma ismeret
  • Bizagi Modeler és Enterprise Architect alkalmazások ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, összetartó csapat
  • Határozatlan idejű munkaviszony

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezési határidő: 2019. október 4.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek