HARDVER TECHNIKUS

Munkavégzés helye: Kecskemét

Feladatok:

A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres HARDVER TECHNIKUS munkakörbe Kecskemét körzetében

  • A körzethez tartozó lottó terminálok rendszeres karbantartása.
  • Terminálok telepítése, bontása, javítása.
  • Végponti informatikai eszközök felügyelete.

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú, vagy felsőfokú végzettség.
  • Informatikai érdeklődés.
  • Igényes, önálló munkavégzés.
  • Saját gépkocsi.

Előnyt jelent:

  • Irodai informatikai eszközök üzemeltetésében szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Nagyvállalati háttér.
  • Folyamatos szakmai fejlődés.
  • Egymást segítő, jól képzett csapat.

Munkaviszony időtartama:

  • Határozatlan idejű.

Jelentkezési határidő: 2019.01.31.
Jelentkezni lehet elektronikusan önéletrajzzal, a motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve, HR@szerencsejatek.hu címre, „HT Kecskemét” jeligére!

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hr@szerencsejatek.hu címen lehet, „HT Kecskemét” jeligével!

Jelentkezési határidő: 2019. január 31.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek