HR Partner

Munkavégzés helye: Budapest

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott Nemzeti Lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres Humán Igazgatóság területére az alábbi munkakörbe:
„HR Partner”

Feladatok

  • Részvétel a most kialakuló HR üzleti partneri funkció kialakításában.
  • A kijelölt szakterületek vezetőinek szakmai támogatása.
  • Vezetők támogatása a teljesítményértékelési rendszer működtetésében.
  • Tanácsadóként visszajelzésekkel támogatja a vezetői attitűdformálást, vezetői készségek fejlesztését.
  • Folyamatosan információt szolgáltat a támogatott terület HR jellemzőiről a HR vezetés részére.
  • Képzési és fejlesztési igények azonosítása.
  • On-boarding folyamat fejlesztése és működtetése
  • Szorosan együttműködik a HR társterületek munkatársaival.

Elvárások:

  • Szakirányú (humán, közgazdász) felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)
  • Minimum 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Szolgáltatói attitűd
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló munkavégzés
  • Partnerként tud kommunikálni különböző szinten lévő vezetőkkel

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati tapasztalat
  • SAP HR rendszer aktív felhasználói ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek
  • Segítőkész munkatársak, összetartó csapat

Jelentkezési határidő: 2019. szeptember 12.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek