IT Security Rendszermérnök

Munkavégzés helye: Budapest

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe: IT Security Rendszermérnök

Feladatok:

  • A felügyeleti rendszerből érkező biztonsági események feldolgozása
  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Biztonsági rendszerek üzemeltetése
  • Riportok készítése, kiértékelése
  • Információbiztonsági események, megállapítások kezelésének menedzsmentje
  • Incidensek szabályzatnak megfelelő kezelése
  • Feladatok precíz dokumentálása

Elvárások:

  • (Legalább) középfokú végzettség
  • Legalább 5 év szakmai területen szerzett tapasztalat
  • Linux operációs rendszerek magabiztos ismerete
  • CISCO és egyéb hálózati ismeretek
  • Proaktív, motivált személyiség
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezési határidő: 2019. október 11.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek