Karitatív sorsjegy árus

Munkavégzés helye: Sopron

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres Sopronba, a Selmeczi utcai  bolt területére  az alábbi munkakörbe:  „karitatív sorsjegy árus”

Feladatok:

  • értékesíti a Társaság által forgalmazott kaparós sorsjegyeket,
  • végrehajtja az értékesítési folyamatban a felelős játékszervezéshez kapcsolódó feladatokat,
  • tájékoztatást nyújt a játékosok részére, kifizeti a saját maga által értékesített sorsjegyeken lévő kisösszegű nyereményeket,
  • végrehajtja a központi normákban előírt elszámolási és jelentési kötelezettségeket.
  • Heti egyszeri elszámolási kötelezettség

Elvárások

  • a pályázó megváltozott munkaképességű munkavállaló (a komplex minősítés szerint egészségi állapotának mértéke <60%)
  • felelős pénzkezelés
  • pontos számolás
  • szabálykövetés
  • értékesítési gyakorlat
  • kiváló kommunikációs készség

Munkavégzés körülményei:

  • Fedett, zárt területen állandó sorsjegyárusító asztalnál

Amit nyújtunk:

  • minimálbér időarányos része (bruttó 857 Ft/ óra)
  • Juttatási csomag
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Sorsjegy járulék
  • 4 órás munkaviszony
  • határozatlan idős munkaviszony

Munkavégzés helyszíne:

  • aktuálisan megüresedett helyre

  • önéletrajz és az egészségi állapotot igazoló minősítés másolata

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezési határidő: 2019. december 31.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek