Kliens üzemeltető

Munkavégzés helye: Szeged

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai igazgatósága munkatársat keres az alábbi munkakörbe: „Kliens üzemeltető - Szeged”

Feladatok:

  • Kliens eszközök (PC, notebook tablet, mobil…) folyamatos üzemeltetése, rendszer upgrade-ek, frissítések biztosítása
  • Microsoft operációs rendszerek adminisztrációja, konfigurálása, üzemeltetése (Win7, Win10)
  • Végponti rendszerek Level1 és Level2 HelpDesk feladatok ellátása
  • MS Office/Office365 alkalmazások ismerete, menedzsmentje
  • Mobil Device Menedzsment (MobilIron)
  • Android, IOS alapismeretek
  • ITAM/Eszközmenedzsment alkalmazói rendszer üzemeltetése (SQL alapismeretek)

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • legalább 3 év üzemeltetői tapasztalat
  • nagyvállalati környezet és folyamatok ismerete
  • jó tervező készség
  • jó dokumentációs készség
  • proaktív, precíz munkavégzés
  • önállóság és csapatmunkára képesség
  • ügyfélközpontú személyiség

Előnyt jelent:

  • MCTS, MCITP, MCPD minősítések, ehhez kapcsolódó vizsgák
  • Felsőfokú végzettség informatikai területen
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezési határidő: 2019. augusztus 31.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek