Lottózói eladó

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

A Szerencsejáték Zrt. Fővárosi Értékesítési Régiója budapesti lottózóiba munkatársakat keres lottózó eladói munkakörbe, heti minimum 20 órás munkaidőbe, határozatlan időtartamra, Budapest területén változó munkahelyre.

A foglalkoztatás heti óraszáma az eladói készségek és a fogadói igények függvényében változhatnak, akár heti 40 órás munkaidőre is.

Az értékesítő kolléga feladatai:

  • értékesíti a Szerencsejáték Zrt. által forgalmazott játékokat/fogadásokat, a kaparós sorsjegyeket és egyéb termékeket,
  • népszerűsíti az eladásösztönző központi és helyi akciókat,
  • ellátja a Felelős Játékszervezéssel összefüggő kereskedelmi feladatokat

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • értékesítési gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság és mobilitás
  • vásárlóorientált, kulturált, udvarias eladói szemlélet

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi végzettség
  • terminálkezelői vizsga
  • sportismeret, sportolói múlt

Amit kínálunk:

  • nyitott, segítőkész csapat
  • versenyképes, teljesítménybérezés
  • természetbeni juttatások

Fényképes önéletrajzot „Budapest - eladó" megjelöléssel várjuk a ”hrfer@szerencsejatek.hu” címre.
Jelentkezési határidő: 2019. január 23.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hrfer@szerencsejatek.hu címen lehet, „Budapest-eladó” jeligével!

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek