Lottózói eladó

Munkavégzés helye: Szekszárd

Feladatok:

A Szerencsejáték Zrt. Pécsi Értékesítési Régiója szekszárdi lottózójába munkatársat keres lottózó eladói munkakörbe, heti 20 órás munkaidőben, Tolna megye területén változó munkahelyre. A foglalkoztatás heti óraszáma az eladói készségek és fogadói igények függvényében változhatnak, akár heti 40 órás munkaidőre is.

  • értékesíti a Szerencsejáték Zrt. által forgalmazott játékokat/fogadásokat, a kaparós sorsjegyeket és egyéb termékeket,
  • népszerűsíti az eladásösztönző központi és helyi akciókat,
  • ellátja a Felelős Játékszervezéssel összefüggő kereskedelmi feladatokat

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • értékesítési gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság és mobilitás
  • erkölcsi feddhetetlenség
  • vásárlóorientált, kulturált, udvarias eladói szemlélet

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi végzettség
  • szekszárdi lakcím
  • terminálkezelői vizsga
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • saját gépkocsi
  • sportismeret
  • informatikai eszközök készségszintű kezelése

Amit kínálunk:

  • nyitott, segítőkész csapat
  • versenyképes, teljesítménybérezés
  • természetbeni juttatások

Szakmai önéletrajzát és motivációs levelét magyar nyelven 2019. január 23-ig „Szekszárd-eladó” megjelöléssel a következő elérhetőségen várjuk:

E-mail cím: hrper@szerencsejatek.hu

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hrper@szerencsejatek.hu címen lehet, „Szekszárd-eladó” jeligével!

Jelentkezési határidő: 2019. január 23.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek