Lottózói eladó

Munkavégzés helye: Balatonboglár

Feladatok:

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. Pécsi Értékesítési Régiója munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Lottózói eladó – Balatonboglár

Heti 25 órás munkaidőben, Somogy megye területén változó munkahelyre. A foglalkoztatás heti óraszáma az eladói készségek és fogadói igények függvényében változhatnak, akár heti 40 órás munkaidőre is.

  • a Szerencsejáték Zrt. által forgalmazott játékok/fogadások, a kaparós sorsjegyek és egyéb termékek értékesítése
  • az eladásösztönző központi és helyi akciók népszerűsítése, általuk a forgalom növelése
  • a Felelős Játékszervezéssel összefüggő kereskedelmi feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség (érettségi)
  • értékesítési gyakorlat
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság és mobilitás
  • vásárlóorientált, kulturált, udvarias eladói szemlélet

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi végzettség
  • balatonboglári lakcím
  • terminálkezelői vizsga
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • saját gépkocsi
  • sportismeret
  • informatikai eszközök készségszintű kezelése

Amit kínálunk:

  • kiszámítható, stabil háttér
  • segítőkész munkatársak, sokszínű, de összetartó csapat
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • jó hangulat

Jelentkezni lehet írásban szakmai önéletrajzzal a hrper@szerencsejatek.hu  „Lottózói eladó – Balatonboglár” jeligével!
Jelentkezési határidő: 2019. március 27.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hrper@szerencsejatek.hu címen lehet, „Lottózói eladó – Balatonboglár” jeligével!

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek