Lottózói eladó

Munkavégzés helye: Budapest

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres Lottózói eladó – Budapest munkakörbe.

Feladatok:

  • értékesíti a Szerencsejáték Zrt. által forgalmazott játékokat/fogadásokat, a sorsjegyeket
  • tájékoztatja a játékosokat a játékainkról, választásait ajánlással, javaslattal segíti
  • népszerűsíti az aktuális akciókat
  • ellátja a Felelős Játékszervezéssel összefüggő kereskedelmi feladatokat
  • elvégzi a munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatokat
  • felmerülő problémák megoldása érdekében kapcsolatot tart a társosztályokkal

Elvárások:

  • középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • jó kommunikációs és meggyőző készség
  • udvarias eladói szemlélet
  • problémamegoldó képesség
  • precíz, megbízható és felelősségteljes önálló munkavégzés
  • csapatmunka
  • rugalmasság és mobilitás

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi végzettség
  • értékesítési gyakorlat
  • terminál kezelői vizsga
  • sporttal és sportfogadással kapcsolatos ismeretek
  • informatikai eszközök készségszintű kezelése

Amit nyújtunk:

  • munkavégzés változó munkarend szerint, Budapest területén változó munkahely
  • kiszámítható nagyvállalati háttér
  • versenyképes fizetés és jelentős egyéb juttatás
  • munkába járás költségtérítése jogszabály szerint
  • folyamatos képzés
  • segítőkész munkatársak, sokszínű, de összetartó csapat
  • jó hangulat

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezési határidő: 2019. június 23.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek