Raktárkezelő (részmunkaidő)

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Logisztikai Osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Raktárkezelő (részmunkaidő)

  • Félautomata komissiózó rendszeren történő munkavégzés
  • Közreműködés a komissiózás fizikai és informatikai előkészítésében
  • Folyamatos egyeztetés az értékesítő hálózattal anyagszükségletük biztosítása érdekében
  • A Logisztikai Osztály működéséhez kapcsolódó adminisztrációs és anyagmozgatási feladatok ellátása, dokumentumkezelés

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret és gyakorlat
  • Microsoft Office programok magabiztos használata
  • csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó és koordinációs készség, pontosság, fokozott terhelhetőség

Előnyt jelent

  • logisztikai végzettség
  • logisztikai területen szerzett szakmai gyakorlat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, nagyvállalati környezet
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Munkaviszony

  • Határozatlan idejű, részmunkaidő (6 órás)

Jelentkezni lehet írásban a szakmai önéletrajzot mellékelve a „hr@szerencsejatek.hu” címre „Raktárkezelő – részmunkaidő„ jeligére!

Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 20.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hr@szerencsejatek.hu címen lehet, „Raktárkezelő – részmunkaidő” jeligével!

Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 20.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek