Raktáros

Munkavégzés helye: Budapest

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. Logisztikai Osztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Raktáros

Feladatok:

  • A komissiózás szervezése, fizikai és informatikai előkészítése
  • Anyagmozgatás
  • Félautomata komissiózó rendszeren történő munkavégzés és annak koordinálása
  • Beérkező rendelések kezelése
  • Folyamatos egyeztetés az értékesítő hálózattal anyagszükségletük biztosítása érdekében
  • A Logisztikai Osztály működéséhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentumkezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret és gyakorlat
  • Microsoft Office programok magabiztos használata
  • Csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és koordinációs készség, pontosság
  • Fokozott terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • Logisztikai végzettség
  • Logisztikai területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Műszaki ismeret
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkavégzés, 8 órás munkaidőben
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezési határidő: 2019. június 3.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek