Raktáros

Munkavégzés helye: Budapest

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. munkatársat keres Informatikai Igazgatóság területére az alábbi munkakörbe:  „Raktáros”

Feladatok:

  • Speciális informatikai eszközök, szerszámok, karbantartó anyagok átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése
  • Bizonylati rend és okmányfegyelem betartása
  • Raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése
  • Időszaki leltározás
  • Gépi és kézi anyagmozgatás
  • Eszközök központi raktár és a vidéki raktárak közti szállítása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Informatikai érdeklődés
  • Igényes, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, összetartó csapat

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezési határidő: 2019. október 1.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek