Rendszermérnök

Munkavégzés helye: Budapest

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatósága munkatársat keres Rendszermérnök munkakörbe.

Feladatok:

  • Új Microsoft Server operációs rendszeren futó alkalmazások bevezetése a tervezéstől az implementálásig
  • SharePoint szerverüzemeltetés
  • Windows Server 2012+ szerverek, a rajtuk futó üzleti és felügyeleti alkalmazások teljes szerver oldali üzemeltetése:
  • felhasználók és jogosultságok adminisztrációja
    • mentési és helyreállítási feladatok elvégzése, tesztelése
    • frissítések telepítése és tesztelése
    • monitorozás és hibakeresés
    • konfiguráció módosítások és fejlesztések elvégzése/koordinálása
    • L2 és esetenként L3 szintű támogatás biztosítása a felhasználók és a kapcsolódó rendszerek üzemeltetői felé
    • dokumentációk készítése és naprakészen tartása
    • felhasználói és L1 oktatások tartása, oktatási anyagok készítése
    • kapcsolattartás a beszállítókkal és a felhasználókkal
  • Együttműködés más szervezeti egységekkel, javaslat tétel felmerülő informatikai igények kielégítésére

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség vagy megfelelő szintű szakmai tapasztalat
  • Szerver oldali operációs rendszerek magabiztos üzemeltetési ismerete (Windows Server 2012+)
  • Active Directory ismeret
  • Scriptelési ismeretek
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • Üzleti alkalmazások bevezetésében és üzemeltetésében szerzett jártasság, projekt szemlélet
  • Proaktív személyiség
  • Nyitottság új technológiák megismerésére, elsajátítására
  • Szakmai angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Gyártó vizsgák, minősítések megléte (Microsoft, ITIL…)
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • MS SharePoint üzemeltetői ismeretek (Infrastruktúra és alkalmazás)
  • SQL Server üzemeltetési tapasztalat
  • Microsoft Dynamics AX vagy egyéb ERP rendszer üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Kliensek központi menedzsmentjében szerzett tapasztalat (SCCM, GPO, Mobil eszközök)
  • Kliens üzemeltetésben szerzett jártasság (Windows 7, előny Windows 10)
  • Linux alapú rendszerek üzemeltetési tapasztalata

Amit nyújtunk:

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezési határidő: 2019. június 21.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek