Szoftvertesztelő

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

A Szerencsejáték Zrt. Informatikai Igazgatóságának Alap Üzleti Rendszerek Főosztálya munkatársat keres az alábbi munkakörbe: SZOFTVERTESZTELŐ

  • A Szerencsejáték Zrt. informatikai rendszereinek fejlesztésében való aktív részvétel, kapcsolattartás a társszervezetekkel és külső partnerekkel.
  • Az SzZrt. fejlesztései során felmerülő üzleti igények műszaki illetve funkcionális specifikációba történő megfogalmazása.
  • Szállítóktól beérkezett pályázatok, ajánlatok, specifikációk véleményezése.
  • Kifejlesztett és leszállított szoftverek tesztelési terveinek elkészítése, tesztelések dokumentálása.
  • A backend és frontend szoftverek különböző teszt fázisaiban való aktív közreműködés.
  • Éles üzem során felmerülő hibák kivizsgálása, javításának és termelési rendszerbe történő bevezetésének végig követése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tesztelői, hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • ISTQB CTFL minősítés
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Sportfogadások ismerete
  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Webes alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Automata tesztek végrehajtásában vagy tervezésében szerzett tapasztalat
  • SpiraTest/SpiraTeam eszköz ismerete

Amit nyújtunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Kiemelkedő technikai infrastrukturális háttér
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet a hr@szerencsejatek.hu címre „SZOFTVERTESZTELŐ" jeligére!
Jelentkezési határidő: 2019.02.26.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hr@szerencsejatek.hu címen lehet, „Szoftvertesztelő” jeligével!

Jelentkezési határidő: 2019. február 26.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek