UX designer

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatai:

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelemfejlesztési és Interaktív Értékesítési Központjába keres - a jelenlegi és jövőbeli termékeinek online piacra viteléhez UX tervezőt.

  • Drótvázak, felhasználói felületek és digitális prototípusok tervezése, elkészítése
  • Honlapok, aloldalak, alkalmazások egységes felhasználói élményének tervezése és specifikálása
  • Konverzióoptimalizációs feladatok ellátása
  • Ügyfélélmény interjúk, valamint más, a felhasználók viselkedését feltáró kutatások szervezése és végrehajtása
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, ügynökségekkel

Elvárásaink:

  • 3-5 éves UX-tervező szakmai tapasztalat
  • Website-ok, webshop-ok, alkalmazások tervezésében szerzett tapasztalat
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Mobil, online és technológiai trendek szenvedélyes követése
  • Üzleti és fejlesztői gondolkodásmód
  • Lényegre törő, kifogástalan kommunikáció szóban és írásban
  • Rendkívüli igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Pontos, megbízható munkavégzés,
  • Új ismeretekre való nyitottság, rugalmasság
  • Kreatív, inspiráló személyiség
  • Csapatjátékos
  • Gyors és folyamatos tanulás
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelenthet:

  • Felhasználói interjúkban, field researchben, egyéb UX-kutatásokban szerzett tapasztalat
  • Konverzióoptimalizálásban szerzett tapasztalat
  • Széleskörű ismeretek kreatív ügynökségi vagy nagyvállalati közegben
  • Strukturált, komplex gondolkodás és jó rendszerező készség
  • Figma ismerete
  • Axure RP ismerete
  • HTML, CSS, Javascript ismerete
  • Felsőfokú végzettség (előny, ha pszichológiai, szociológiai területen)
  • Feladatkezelő rendszerek ismerete (JIRA)

Ezt nyújtjuk cserébe:

  • Izgalmas, értelmes, felelősségteljes feladatok
  • Magyarország legnépszerűbb játékai, nagy kampányok, nagy partnerek
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, de összetartó csapat
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Ha szeretnél csatlakozni:

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot és az online portfólió elérhetőségét mellékelve a pozíció pontos megjelölésével a következő e-mail címen: hr@szerencsejatek.hu

Jelentkezési határidő: 2019. március 7.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hr@szerencsejatek.hu címen lehet, „UX designer” jeligével!

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek