UX Designer

Munkavégzés helye: Budapest

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelemfejlesztési és Interaktív Értékesítési Központjába munkatársat keres az alábbi munkakörbe: UX Designer

Feladatai:

  • Drótvázak, felhasználói felületek és digitális prototípusok tervezése, elkészítése
  • Honlapok, aloldalak, alkalmazások egységes felhasználói élményének tervezése és specifikálása
  • Konverzióoptimalizációs feladatok ellátása
  • Ügyfélélmény interjúk, valamint más, a felhasználók viselkedését feltáró kutatások szervezése és végrehajtása
  • Dokumentációk, specifikációk írása
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, beszállítókkal

Elvárásaink:

  • Legalább 2-3 éves UX-tervező szakmai tapasztalat
  • Konverzióoptimalizálásban, website-ok, webshop-ok, alkalmazások tervezésében szerzett tapasztalat
  • Az ügyfél, üzleti és fejlesztői igények összehangolása
  • Lényegre törő, kifogástalan kommunikáció szóban és írásban
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Gyors és folyamatos tanulás
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelenthet

  • Felhasználói interjúkban, field researchben, egyéb UX-kutatásokban szerzett tapasztalat
  • Széleskörű ismeretek kreatív ügynökségi vagy nagyvállalati közegben
  • Strukturált, komplex gondolkodás és jó rendszerező készség
  • Szoftverismeretek:
    • Figma, Axure RP, Google Analytics
    • HTML, CSS, Javascript ismerete
    • Feladatkezelő rendszerek (pl. JIRA)

Amit nyújtunk:

  • Izgalmas, értelmes, felelősségteljes feladatok
  • Inspiráló és motiváló csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Segítőkész munkatársak, sokszínű, de összetartó csapat
  • Stabil, megbízható, ember központú cég
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezési határidő: 2019. május 31.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek