Üzletfejlesztési (elemző) menedzser

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatai

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelemfejlesztési és Interaktív Értékesítési Központjának Üzletfejlesztési csoportja keres jövőbeli üzleti megoldásainak előkészítéséhez Üzletfejlesztési (elemző) menedzsert.

  • Árbevételi előrejelzések modellezése, készítése
  • Lehetséges új játékok matematikai modellezése
  • Gazdaságossági számítások készítése
  • Döntés előkészítő elemzések összeállítása
  • Új, innovatív termékekre, csatornákra, üzleti megoldásokra vonatkozó üzleti koncepciók kidolgozása, bevezetésre való előkészítése
  • Hazai és nemzetközi iparágon belüli és kívüli innovációs lehetőségek értékelése, adaptálhatóságának vizsgálata
  • Beérkező ötletek értékelése (termék/játék/szolgáltatás)
  • Kapcsolattartás az üzleti és informatikai területekkel, potenciális beszállítókkal

Elvárások

  • Egyetemi gazdasági elemző vagy matematikus végzettség
  • Gyakorlatias üzleti, komplex gondolkodásmód
  • Magas szintű statisztikai ismeretek
  • Ügyfél és emberközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Pontos, megbízható munkavégzés és igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Csapatmunka szeretete
  • Középfokú angol nyelvtudás, főként írásban

Előnyt jelent

  • Gazdasági-matematikai elemző szakirány
  • Játékok, játékmechanizmusok matematikai háttere iránti érdeklődés
  • Nemzetközi online sportfogadási és szerencsejátékok ismerete
  • Szenvedélyes érdeklődés az innováció, technológiai trendek iránt
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Feladatkezelő rendszerek ismerete (JIRA)

Amit kínálunk

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Inspiráló és motiváló csapat
  • Innovatív új termék vagy szolgáltatás bevezetésében való részvétel
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzési lehetőségek
  • Stabil, megbízható, ember központú cég
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet mellékelve a hr@szerencsejatek.hu címre „üzletfejlesztési menedzser" jeligére!

Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 17.

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a hr@szerencsejatek.hu címen lehet, „üzletfejlesztési menedzser” jeligével!

Jelentkezési határidő: 2018. augusztus 17.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek