Üzletfejlesztési menedzser

Munkavégzés helye: Budapest

Csatlakozz Te is 2018 Legjobb Munkahelyének választott nemzeti lottótársasághoz!

A Szerencsejáték Zrt. Kereskedelemfejlesztési és Interaktív Értékesítési Központjának Üzletfejlesztési csoportja munkatársat keres az alábbi munkakörbe: Üzletfejlesztési menedzser

FELADATAI:

  • Hazai és nemzetközi iparágon belüli és kívüli innovációs lehetőségek értékelése, adaptálhatóságának vizsgálata
  • Új termékekre, csatornákra, üzleti megoldásokra vonatkozó üzleti koncepciók kidolgozása, bevezetésre való előkészítése:
    • megvalósíthatósági tanulmányok készítése (nemzetközi, hazai piac elemzése, piacra viteli szempontok vizsgálata, stb.)
    • projekt dokumentáció és ütemterv készítése, státusz riportok készítése
    • bevezetés támogatása
  • Kapcsolattartás az üzleti és informatikai területekkel, potenciális beszállítókkal

Elvárásaink:

  • Digitális területen szerzett tapasztalat (e-kereskedelem, ügynökség vagy nagyvállalat)
  • Egyetemi gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • min. 2 év releváns munkatapasztalat
  • Gyakorlat döntés előkészítő javaslatok/tanulmányok kidolgozásában és a piacra vitelének teljes körű előkészítésében
  • Gyakorlatias üzleti, komplex gondolkodásmód
  • Pénzügyi alapismeretek
  • Ügyfél és emberközpontú megközelítés
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Pontos, megbízható munkavégzés és igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Csapatmunka szeretete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelenthet:

  • Nemzetközi online sportfogadási és szerencsejátékok ismerete
  • Szenvedélyes érdeklődés az innováció, technológiai trendek iránt
  • Igény a proaktív tanulásra és a megszerzett tudás megosztására
  • Website-ok, webshop-ok, mobilalkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Digitális kereskedelmi és üzleti módszerek és szoftvertermékek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Projektmenedzsment ismeretek (módszertanok, szoftverek: Atlassian Jira, MS Project)

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok
  • Inspiráló és motiváló csapat
  • Innovatív új termék vagy szolgáltatás bevezetésében való részvétel
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzési lehetőségek
  • Stabil, megbízható, ember központú cég
  • Kiszámítható nagyvállalati háttér
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jó hangulat

A Szerencsejáték Zrt. a megváltozott munkaképességűek hazai foglalkoztatásának elkötelezett támogatója.

Jelentkezési határidő: 2019. május 31.

A telefonszám megadásakor kérjük, hogy csak a plusz 36 ország hívókódot követő számsorozatot add meg.

Tölts fel önéletrajzot

Tölts fel motivációs levelet

Adatkezelési tájékoztató

Részletek